[tdm_block_column_title title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-xxsm” content_align_horizontal=”content-horiz-left” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIxNiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==” tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” tds_title=”tds_title2″ tds_title2-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title2-f_title_font_weight=”600″ title_text=”Wmh2aWxsaW0lMjBQZXJzb25hbCUyMGRoZSUyMFByb2Zlc2lvbmFs” tds_title2-line_space=”10″ tds_title2-line_height=”1″ tds_title2-line_alignment=”100″ tds_title2-line_width=”245″]

[tdm_block_column_title title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-xxsm” content_align_horizontal=”content-horiz-left” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIxNiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==” tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” tds_title=”tds_title2″ tds_title2-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title2-f_title_font_weight=”600″ title_text=”T3JpZW50aW0lMjBLYXJyaWVyZQ==” tds_title2-line_width=”125″ tds_title2-line_height=”1″ tds_title2-line_space=”10″ tds_title2-line_alignment=”100″]

NJOFTIME PUNE

[tdm_block_column_title title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”16″ tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” title_text=”UHJvbW9jaW9u”]

[tdm_block_column_title title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”16″ tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==” title_text=”RXZlbnRlJTIwdCVDMyVBQiUyMGRvYmlzaG1l”]

There are no upcoming events at this time.

[tdm_block_column_title title_text=”SW5zdGFncmFt” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIxNiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==” tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”]

[tdm_block_column_title title_text=”TmElMjBuZGlxbmklMjBuJUMzJUFC” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIxNiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==” tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsiZGlzcGxheSI6IiJ9fQ==”]

490FansPëlqeje
3,176FollowersFollow
35FollowersFollow
[tdm_block_column_title title_text=”UmVnamlzdHJvaHUlMjBwJUMzJUFCciUyMHQlQzMlQUIlMjByZWphdA==” title_tag=”h3″ title_size=”tdm-title-md” content_align_horizontal=”content-horiz-center” tds_title1-f_title_font_family=”394″ tds_title1-f_title_font_transform=”uppercase” tds_title1-f_title_font_weight=”700″ tds_title1-f_title_font_size=”eyJhbGwiOiIxNiIsInBvcnRyYWl0IjoiMTQifQ==” tds_title1-f_title_font_line_height=”1″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6Ii0xNSIsImRpc3BsYXkiOiIifX0=”]

Regjistrohuni TANI! Eksploroni dhe fuqizoni potencialin tuaj!

www.empowermag.al është platforma #1 dixhitale dhe e vetme në Shqipëri dedikuar karrierës dhe zhvillimit personal e profesional.